به املاک 118 خوش آمدید چهارشنبه 1 مرداد 1393
طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
مغازه کرایه ای در تبریز نرخ زمین املاک مسجد سلیمان قيمت خانه در هرمزگان جستجوی املاک قم قیمت املاک در فولادشهر خرید آپارتمان دوبلکس تهران املاک رشت فروش خانه در قزوین خريد مغازه درشهرك بوستان قشم اجاره سوله در استان قزوین شماره تماس آرایشگاه بانوان سمنان بانک اطلاعات قیمت مسکن تهران ﺧﺮﻳﺪ اﭘﺎﺭﺗﻤﺎﻥ ﺩﺭ ﻣﺸﻬﺪ 118 ارومیه بانک اطلاعات املاک ایرانیان پیش فروش اپارتمان در شهر زنجان ااطلاعات ملک شهر ری خرید سوله در باقر آباد تهران اجاره ملک زیر زمین تهران قیمت مسکن بوشهر 118 شهر کرد پرورش ماهی قزل الا در ماکو مرغ داری در گرگان رهن خانه تهران سال 91 اطلاعات املاک 118 قم املاک شهر جدید سهند املاک رهن تهران قیمت خانه های ویلایی در پرند املاک تجارت منظریه تبریز 1391 سایت اظلاعات املاک قزوین شهرک کوثر اصفهان اطلاع از قیمت هر متر زمین در ارومیه بنگاه های مسکن گرگان املاک 118 اراک فروش كارخانه تمام وام بانكي قیمت آپارتمان در پردیس رودهن مشاوراملاک کرمانشاه مسکن اجاره زیرزمین تجاری در تهران فروش ویلا داخل نمک آبرود بنگاه اینترنتی ایران تبریز مسکن تجاری در هربی تبریز خریدارم الهی پرست تبریز خریدمسکن ارومیه آمل آپارتمان خانه اجاره ای در خیابان مدنی بانک املاک ایرانی خرید آپارتمان با متراژ پایین در تهران اجاره آپارتمان خیابان تختی رشت